Nasz-Bocian.pl

Stowarzyszenia na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji "Nasz Bocian". Stronach poświęcona jest problemom niepłodności i adopcji. Godne polecenia jest forum internetowe, gdzie znajdziemy takie działy jak: Zapytaj eksperta; Leczenie niepłodności: Jak się leczyć? Gdzie się leczyć?, O plemnikach, Jestem w ciąży, Poronienie; Adopcja: Ośrodki i procedury adopcyjne, Adopcyjne dylematy, Moja adopcyjna droga; Rodzina zastępcza.

Blizniaki.net

Wszystko o bliźniętach i dla bliźniąt, porady, forum, ciąża bliźniacza, karmienie, wózki, spotkania bliźniąt, galeria bliźniąt.

blizniaki.waw.pl

Sklep/komis założony i prowadzony przez mamy bliźniaków. Zakupów można dokonać zarówno przez witrynę internetową jak i w sklepie "stacjonarnym" mieszczącym się w Warszawie. Asortyment stanowią akcesoria oraz przedmioty niezbędne w wychowywaniu bliźniąt, m.in. wózki bliźniacze, foteliki samochodowe, ubranka, akcesoria do karmienia i do kąpieli dzieci.

wczesniak.pl

Fundacją zainicjowana przez rodziców wcześniaka, działającą na rzecz rodziców wcześniaków. Celem Fundacji Wcześniak Rodzice-Rodzicom jest wsparcie rodziców dzieci urodzonych przed 36. tygodniem ciąży.

Puzzle dla dzieci

Gdy dziecko się urodzi i trochę podrośnie, bardzo ważną sprawą będzie dla niego zabawa. W pewnym wieku dziecko na pewno pozna komputer. Na tej stronie są fajne i rozwijające rozwój dziecka puzzle dla dzieci online.

Bajki i baśnie dla dzieci

Bajki dla dzieci do obejrzenia: Bolek i Lolek, Reksio, Miś Uszatek. Ciekawe gry i zabawy: puzzle, zagadki, malowanki. Baśnie dla dzieci do poczytania: Dziewczynka z zapałkami, Calineczka, O krasnoludkach i sierotce Marysi, Czerwony Kapturek.

© Trymestr.pl | Galeria | Kontakt | Linki